Koszulki

Koszulki

Każdy rodzic chce dla swojej pociechy tego, co najlepsze. Kompletując garderobę dziecka, zwracamy uwagę na detale – jakość tkanin, krój czy wygodę użytkowania. Wszystkim mamom i tatom szukającym trwałych, atrakcyjnych wizualnie ubranek dla córek i synów, mamy przyjemność zaprezentować koszulki dziecięce uszyte według projektów polskich designerów.

Nie mamy wątpliwości, że koszulki dostępne w wirtualnym butiku Fashion Hunters oczarują każde dziecko i rodzica. Proponowane przez nas modele znacznie różnią się od klasycznych t-shirtów dostępnych w sieciowych sklepach. Słodkie nadruki i mdłe kolory zastąpiliśmy wyrazistością, oryginalnością i przekorą. Efekt wybuchowej mieszanki jest elektryzujący!

 

Modne koszulki – Hultaj Polski dla małych urwisów

Dziecko tez zasługuje na odrobinę dobrego stylu! Koszulki dedykowane młodym trendsetterom łączą w sobie dopracowane wzornictwo z wysoką funkcjonalnością. Rodzice małych dzieci doskonale wiedzą, jak szybko nowa bluzka, spodnie czy sukienka mogą ulec zniszczeniu. Bieganie za piłką, zabawa w piaskownicy czy wspinaczki na drzewa są dla tkanin bezlitosne. Wzbogacając dziecięcą szafę o nasze koszulki, zapewniasz dziecku swobodę, a sobie – brak problemów z usunięciem uporczywych plam.

Koszulki rodzimej marki Hultaj Polski wykonane są z przewiewnej, naturalnej bawełny. Wysokiej jakości tkanina zapewnia optymalną cyrkulację powietrza oraz swobodę ruchów. Mechaniczne pranie w odpowiedniej temperaturze nie wpłynie negatywnie na formę ubranka. Co ważne, znaczna część projektów dedykowana jest tak dziewczynkom, jak i chłopakom.

 

 

Nie znaleziono produktów, których szukasz.