Opublikowano

Ręcznik do włosów GLOV Hair Wrap

Ręcznik do włosów GLOV Hair Wrap 1

Jesteś fanką zdrowego podejścia do pielęgnacji włosów? Chcesz szybko wysuszyć włosy w czasie kiedy robisz wyjściowy makijaż albo wieczorem nakładasz ulubioną maseczkę?

Dziś przychodzimy z nowościami! Od teraz możesz szybko suszyć włosy bez użycia suszarki. Przedstawiamy ręcznik do włosów GLOV Hair Wrap

Ręcznik do włosów GLOV Hair Wrap 2

Wygodny, miękki i chłonny

Ręcznik do włosów GLOV Hair Wrap 2

Włosy nie plączą się i są miękkie

Ręcznik do włosów GLOV Hair Wrap 2

Idealnie sprawdza się podczas wyjazdów

Jak działa Glov Hair Wrap?

Glov Hair Wrap to turban, który skraca czas suszenia włosów suszarką nawet o 50%! Turban nie niszczy i nie płacze włosów, dopasowuje się do każdego rozmiaru głowy i co najważniejsze rodzaju włosów.

Dodatkowo produktu możesz używać do zabezpieczenia swoich włosów z nałożoną odżywką, olejem czy maską. Można w nim spać. 

Jak używać?

Nic łatwiejszego. Wystarczy, że pochylisz głowę, żeby włosy zwisały w dół i owiniesz je w ręcznik. Zakręcisz wokół głowy, zapniesz na guzik i gotowe.

Ile kosztuje?

Cena turbana wcale nie zwala z nóg- jest to koszt rzędu 80 zł. Biorąc pod uwagę, że jest to ręcznik wielokrotnego użytku i wystarcza na dłuższy czas, to się opłaca.

Czy to działa?

Potwierdzamy, że działa! Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, że daje więcej niż zwyczajny, bawełniany ręcznik. Odsącza nadmiar wody, a po zdjęciu turbanu włosy są prawie suche. Zapobiega plątaniu się i puszeniu włosów i co ważne zmniejsza ryzyko nadmiernego przesuszenia włosów podczas suszenia suszarką.

Co znajdziemy w składnie?

Jest to produkt wegański- nie zawiera materiałów pochodzenia odzwierzęcego i nie jest testowany na zwierzętach! Można prać w pralce. W składzie: 80% poliester, 20% poliamid.

Czy polecamy?

Zdecydowanie tak! Zwłaszcza dla kobiet o cienkich i delikatnych włosach.

Gdzie kupić?

Ręcznik do włosów GLOV Hair Wrap 5

Najlepiej bezpośrednio na stronie producenta.